Соборна літургія духовенства Пулинського округу!

16.02.2018

8 лютого, в Свято-Іоанно-Богословському храмі с.Ясна Поляна відбулось соборне богослужіння. В цей день настоятель храму прот. Олександр Могила відзначив 51 рік від дня свого народження, до храму цього морозного ранку завітали св’ященники Пулинського благочиння та прихажани з різних сіл району. Привітав іменинника в. о. благочинного ієрей Андрій Фатич. В своєму слові от. Андрій подякував винуватцю свята за гостинний прийом та побажав покровительства Небесних сил, духовної радості та гідно нести свій пастирський послух, до привітань приєднались священики благочиння та прихожани які тепло вітали свого настоятеля.

Після богослужіння було проведено зібрання благочиння яке вперше провів в. о. благочинного ієрей Андрій Фатич.от. Андрій довів до відома священиків інформацію яка пролунала на єпархіальних збора, особливу увагу приділено підготовки духовенства та мірян до св.Посту,а також встановили служіння літургії Напередосв’ячених Дарів в седмичні дні Великого посту.

Пресс-служба Пулинського округу.