Соколів. Божественна літургія в день Престольного торжества Свято-Михайлівського храму!

21.11.2019

21 листопада 2019 року, Церква Христова молитовно відзначає пам'ять святого архістратига Божого Михаїла разом із усіма Небесними безплотними Силами. В цей день митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Пулинське благочиння, де на запрошення настоятеля Свято-Михайлівського храму селища Соколів очолив служіння Божественної літургії.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Полікарп (Линенко), намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Чуднівського району протоієрей Андрій Змієвський, благочинний Пулинського району протоієрей Андрій Фатич, настоятель парафії протоієрей Василій Гриневич та інші.

Під час богослужіння було піднесено молитву та прохання про мир в Україні. Насамкінець архіпастир привітав собор духовенства та усіх мирян із великим святом на честь Сил Небесних.

Пресс-служба Житомирської єпархії.