Спасо-Преображенський кафедральний собор. Митрополит Никодим очолив богослужіння Хрещенського Сочельника!

18.01.2018

18 січня 2018 року, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулось особливе богослужіння Хрещенського Сочельника - Вечірня в поєднанні з Божественною літургією святителя Василія Великого. За співслужіння духовенства храму молитву очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Після закінчення служби Владика очолив чинопослідування Великого освячення води. Насамкінець митрополит привітав вірян та духовенство із Сочельником свята Хрещення, нагадав що цей день пісний та закликав усіх гідно підготувати свої серця до зустрічі Спасителя у Його світлому Богоявленні та Хрещенні.