Сповідь духовенства Любарського округу.

10.12.2018

8 грудня у Свято-Троїцькому храмі с. Пединки Любарського району відбулось загально-Церковне постове Богослужіння. На нього прибули священнослужителі всього району для того, щоб помолитись за Святою Літургією і розділити Божественну Євхаристію. Духовенство зустріли: настоятель протоіерей Іван Гаврилів, вихованці недільної школи та адміністрація сільської ради. Піст це іще одна нагода поглянути на свої життєві кроки та принести і своє покаяння перед Богом.

Різдвяний піст - це підготовка до Різдва Христового, коли в світ прийшов Спаситель Ісус Христос, тому ми повинні боротися з гріховними нахилами протягом всього посту.
Під час посту нам особливо видимо наші недоліки, наприклад пристрасть осуду, гніву, заздрощів, гордості. Треба боротися з цими пристрастями, молитися, сповідатися і причащатися. Чим ближче ми підходимо до Бога, тим більше спокус, тим сильніше на нас нападає ворог, диявол. Це видно, і з цим потрібно боротися. Зараз у світі дуже багато зла, потрібно поборотися хоча б з ненавистю і гнівом. Гнів - це руйнування, це кінець. Чим більше зла, тим швидше наближення Другого пришестя, світ не зможе довго існувати у злі, він загине. Найсуттєвіша особливість Різдвяного посту - що він Різдвяний. Що він веде нас до події, сенс якого вислизає від невіруючих і вимагає неабиякого зусилля, навіть подвигу серця і розуму, від віруючих: Бог став Людиною.

Отож і ми духовенство Любарського округу припадаємо молитовно з каяттям і за свої гріхи. Після Літургії керівники села привітали Високопреосвященнійшого Никодима Митрополита Житомирського та Новоград-Волинського та передали запашний коровай з букетом троянд і побажали швидкого одуження.

Прес-служба Любарського благочиння.