Сповідь Житомирського духовенства.

07.03.2012
  Сповідь Житомирського духовенства.7 березня 2012 року, у нижньому храмі Спасо-Преображенського кафедрального собору, Святої преподобномучениці Анастасії Римлянині, відбулось таїнство сповіді Житомирського міського благочинні.

Сповідь Житомирського духовенства.

По закінченю сповіді були прочитані часи та звершена Свята Божественна Літургія Передосвячених Дарів. У співслужінні священства її очолив єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Преосвященний Никодим.

Після завершення Богослужіння повчальне слово перед вірянами було сказане духівником Житомирської єпархії архім.Гавриїлом (Вардаєвим).

Молитовне спілкування в цей день завершилось заупокійною літією, яку відслужили клірики кафедрального собору.

Прес-служба Житомирської єпархії

Сповідь Житомирського духовенства. Сповідь Житомирського духовенства.Сповідь Житомирського духовенства.Сповідь Житомирського духовенства.Сповідь Житомирського духовенства.