Святкова Всенічна у кафедральному соборі.

11.07.2013

12 липня 2013 року, православний світ вшанувує святих славних першоверховних апостолів Петра і Павла, учнів Господніх, котрі проявляли мужність та ревність, навчаючи та навертаючи невірних, сіючи зерно істиної Христової віри та живого слова Євангелія. Святкова Всенічна у кафедральному соборі.За все це святі апостоли були віддані на страждання, через які сподобилися вічної слави, даної від Бога.

У переддень свята, 11 липня, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира було звершено урочисту Всенічну. Богослужіння, у співслужінні кліриків храму та приїжджого священства очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Молитовно прославити і попросити заступництва та помочі у святих учнів Господніх, в соборі цього благодатного вечора зібралося чимало прихожан. Владика Никодим, підкреслюючи велику віру та стійкість під час страждань апостолів Петра і Павла, наголосив кожному старатися уподібнюватись до Них і ревно, із чистим смиренним серцем приносити щирі спільні молитви до Творця та Його святих угодників.

Святкова Всенічна у кафедральному соборі.