Святкові Богослужіння у Ружинському благочинні.

19.11.2012

В день, коли Свята Православна Церква вшановує день пам’яті великомученика Димитрія Мироточивого Солунського (8 листопада), в селах Ружинського благочиння відбулися урочистості.

Цього дня в с. Крилівка, Чорнорудка та Мовчанівка прихожани району зібрались на храмові свята. Святкову Божественну Літургію в с. Крилівка та Мовчанівка очолили протоієрей Володимир Бринзюк настоятель Свято-Параскевського храму с. Заріччя та Йосиф Батько настоятель Свято-Покровського храму с. Топори.

Літургію в Свято-Димитрієвському храмі с. Чорнорудка очолив благочинний округу протоієрей Михаїл Маркевич. Йому співслужили духівник благочиння протоієрей Сергій Затилюк, протоієрей Ніколай Пилюта настоятель храму, ієрей Віктор Врублівський з Немиринців.

Під час проповіді священики повідали прихожанам житіє Святого великомученика Димитрія Солунського, а також про те, що пам’ять про нього сходить до найдавніших часів Київської Русі.

За традицією, Божественній Літургії передували водосвятні молебні, а по звершенні Літургії відбулися Хресні ходи навколо храмів.

В цей святковий день прихожани у своїх молитвах звертались до великомученика, просяч и допомоги і заступництва.

Після звершення богослужінь всі присутні були запрошені на святкову трапезу.

Прес-служба Ружинського благочиння.