Свято-Іллінська парафія с. Бистрик Бердичівського благочиння відправила гуманітарний вантаж на допомогу жителям Херсонщини

15.06.2023

Чотирнадцятого червня 2023-го року Свято-Іллінська парафія с. Бистрик Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви відправила гуманітарний вантаж на допомогу жителям Херсонщини.

В один із днів Апостольського посту, 14-го червня, у середу седмиці 2-ї після П’ятидесятниці, настоятель Свято-Іллінського храму с. Бистрик Андрій Корнющенко та церковний староста Віктор Залевський завезли до пункту прийому у Бердичеві – комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» – дві автівки гуманітарної допомоги мешканцям Херсонщини, постраждалим внаслідок підриву російськими військовими греблі Каховської ГЕС.

Парафіяни храму зібрали й передали одяг, питну воду, картоплю, консервацію, крупи та макаронні вироби. «Люди не стоять осторонь біди херсонців, яка стала нашим спільним болем, – розповів церковний староста Віктор Залевський. – Допомагають, чим можуть. Кожний прагне внести свою лепту у справу милосердя».

Війна об’єднала українців, згуртувала й парафія. Лихо на півдні торкнулося серця кожного українця, зробило людей ще більш уважними до проблем інших, навчило підтримувати у випробуваннях та безкорисливо творити добро.

Пресслужба Бердичівського благочиння.