Свято-Покровський храм міста Житомира відзначив своє престольне свято.

15.10.2012

Свято-Покровський храм міста Житомира відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм міста Житомира відзначив своє престольне свято.

14 жовтня 2012 року, Свята Христова Церква відзначає одне з найбільш шанованіших у православному світі свят - Покрову Божої Матері. Велика кількість житомирян та гостей, щорічно в цей день збирається у Свято-Покровській церкві міста, адже храм соборним Богослужінням відзначає своє престольне свято.

Так і цьогоріч, святкування стало особливим та незвичайно урочистим. Святу Божественну літургію очолив архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Із букетами пишних квітів та короваєм Владику зустрічали сотні вірян та духовенство, котрі щирими теплими словами вітали свого Архіпастиря із торжестом Покрови Цариці Небесної.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії та настоятель Свято-Покровської парафії архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв) та клірики храму. Молитовно прикрасив літургію спів приходського хору. Під час Богослужіння була звершена священицька хіротонія.

Вдвічі приємнішим свято стало тому, що саме в день храмового торжества в церкву прибув чудотворний образ Пресвятої Богородиці "Зимненська", яким більш ніж тисячу років назад був благословенний Великий Князь Володимир на шлюб з княгинею Анною. Віряни із молитвою та смиренням протягом служби підходили до святині просячи милості та допомоги Божої Матінки.

Після закінчення Божественної літургії був звершений Хресний хід навколо храму з читанням чотирьох Євангелій, по завершення якого Архіпастир привітав боголюбиву паству та духовенство із престольним торжеством. Високопреосвященніший Владика сердечно подякував всім за радість Євхаристичного спілкування, подавши кожному своє святительське благословення, а також закликав на присутніх Небесний Покров і Заступництво Цариці Небесної.

Свято-Покровський храм міста Житомира відзначив своє престольне свято.