Торжество Свято-Никодимівського храму м. Житомира. Зібрання міського духовенства!

16.08.2017

15 серпня 2017 року, в день пам'яті обрітення мощей святого праведного Никодима, таємного учня Господнього, у домовому храмі на честь однойменного святого, що в Житомирському єпархіальному управлінні відбулась святкова Божественна літургія.

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у співслужінні духівника єпархії архім. Гавриїла (Вардаєва) та канцлера єпархіального управління прот. Сергія (Грицаюка) богослужіння очолив благочинний Житомирського міського округу та секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков). Євхаристію оспівував святковий хор Успенського архієрейського собору під керівництвом регента Наталії Кондратюк.

По завершенні служби із настановчим словом до присутніх вірян звернувся духівник єпархії.

Після цього у Тронному залі засідань відбулись збори духовенства міста Житомира.

Головуючий на зібранні, благочинний архімандрит Олексій (Овсянніков), провів спілкування із священослужителями та разом із присутніми розглянув нагальні питання.

Престольне торжество Свято-Никодимівського храму м. Житомира. Зібрання міського духовенства!