09.05.2012

Восьмого травня пройшли загальні збори духовенства Бердичівського благочиння. Їх очолив благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков. Були обговорені постанови останнього зібрання благочинних Житомирської єпархії.

У Бердичівському благочинні пройшли чергові збори духовенства.

На початку традиційної щомісячної зустрічі отець благочинний привітав із нагородженням за старанні труди на славу Святої Божої Православної Церкви священиків Бердичівського округу: отця Юрія Рибачка, настоятеля Свято-Дмитрівського храму смт. Гришківців, – митрою, отця Ярослава Ігнатюка, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівки, та Владислава Асафова, настоятеля Свято-Михайлівського храму с. Хажина, – зведенням у сан протоієрея і отця Миколая Деньковича, настоятеля Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скаківки, – камилавкою.

У Бердичівському благочинні пройшли чергові збори духовенства.

Під час зборів благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков повідомив, що правлячий Архіпастир – Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим незабаром буде об’їжджати приходи благочиння, спілкуватися зі священиками та віруючими, оглядати храми і навколишні території. Також йшла мова про дотримання вимог до облачення духовенства.

Піднімалося питання про обов’язкове звершення священиками Літургії в день свого Ангела.

Голова зібрання звернув увагу на організацію підготовки дітей-сиріт благочиння до поїздки в оздоровчий православний табір відпочинку в пансіонаті «Шацькі озера» за кошти, зібрані під час благодійного Вечора Різдвяних колядок у Свято-Миколаївському соборі.

У Бердичівському благочинні пройшли чергові збори духовенства.

На зборах розглядали різні нагальні питання життя та діяльності приходів. Зокрема, духовенство вирішило зібрати добровільні пожертвування для лікування важкохворого протоієрея Андрія Корнющенка, настоятеля Свято-Георгіївського храму м. Бердичева, та звершувати молебні за здоров'я хворого.

Наприкінці зборів отець благочинний подякував за старанне служіння Православній Церкві настоятелю Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скаківки ієрею Миколаю Деньковичу та побажав йому подальшої Божої помочі в пастирських трудах у зв’язку з переведенням до Чуднівського округу.

Дев’ятого травня, з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, в храмах благочиння будуть правитися панахиди за полеглих воїнів.

Прес-служба Бердичівського округу.