У день пам'яті преподобномученика Галактиона Вологодського архієпископ Никодим звершив Богослужіння у Тригірському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі.

07.10.2012

У день пам'яті первомученика Галактиона Вологодського архієпископ Никодим звершив Богослужіння у Тригірському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі.

7 вересня 2012 року, у день пам'яті святого преподобномученика Галактиона Вологодського свій День Ангела молитовно відзначив намісник Тригірського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря архімандрит Галактион (Корінчук).

З нагоди свята була звершена урочиста Божественна Літургія, яку очолив архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Окрім намісника, його Високопреосвященству співслужила братія обителі. Налаштовуючи на пломеніючу молитву присутніх вірян Богослужіння оспівував братський хор монастиря.

Під час Літургії Владика Никодим звершив дияконську хіротонію, якої удостоївся студент заочного сектору Київської духовної семінарії Івасенко Володимир.

Вручаючи новопоставленому диякону святу просфору, Архіпастир побажав мудрості, молитовності та смирення, а також нагадав про отриману від самого Бога благодать і дар служіння.

Після відслуженого молебня, Житомирський Архіпастир виголосив повчальне слово проповіді, в якому згадав про святе життя преподобномученика Галактиона, котрий своїми подвигами і стійкою вірою сподобився мученицького вінця.

Наміснику монастиря, архімандриту Галактиону, у знак звершеного Богослужіння Владика вручив просфору та образ Божої Матері "Волинська", а також побажав міцного здоров'я, крепості і духовної наснаги у подальших трудах на благо святої обителі та Матері Церкви.