У храмі святого апостола Іакова звершили чин заочного відспівування загиблого Захисника України

07.11.2022

7 листопада 2022 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у Свято-Іаківлівському храмі міста Житомира відбувся чин заочного відспівування загиблого Захисника України, Стакан Олександра Юрійовича. Герой загинув захищаючи нашу Батьківщину під Краматорськом 4 лиситопада.

Нажаль тіло спочилого воїна неможливо доставити на підконтрольні території України. Олександру було 42 роки, в нього залишилась дружина та двоє дітей, серед яких одна неповнолітня.

Сім'я спочилого являється постійними прихожанами храму святого апостола Іакова, щор на Вільському кладовищі.

Чин заочного відспівування очолив настоятель храму протоієрей Іоанн Шевченко у співслужінні духовенства. Наприкінці заупокійної молитви священник звернувся із словом підтримки та співчуття до рідних та близьких Героя.

Житомирська єпархія висловлює щирі співчуття та підносить посильні молитви за раба Божого Олександра. Вічна пам'ять нашому Герою...