У неділю 21-шу після П'ятидесятниці митрополит Никодим звершив Божественну літургію в Свято-Георгієвському Городницькому монастирі!

10.11.2019

10 листопада 2019 року, в неділю 21-шу після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння святої літургії у Георгіївському ставропігійному монастирі. Цього дня намісник обителі, архієпископ Городницький Олександр відзначив свій День народження.

Митрополиту Никодиму співслужили: митрополити Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Ладижинський Сергій, а також насельники монастиря у сані та гості.

Наприкінці богослужіння Владика Никодим привітав архієпископа Олександра із Днем народження, побажав крепості, сили, любові від пастви, спасіння душі та милості від Неба.

Пресс-служба Житомирської єпархії.