У неділю четверту після П'ятидесятниці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

05.07.2020

5 липня 2020 року, у четверту Неділю після свята П'ятидесятниці, святкову Божественну літургію було звершено у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Богослужіння очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Співслужили Високопреосвященнішому Владиці клірики храму. Під час літургії були піднесенні молитви за зцілення хворих та припинення світової епідемії.

Також митрополит Никодим звершив дияконську хіротонію над ставлеником.

Наприкінці богослужіння Владика привітав усіх зі святом воскресного дня. Особливі слова вітання архіпастир адресував навопоставленому диякону, якому побажав ревного служіння на ниві Христовій.