У селі Зоряне Ружинського округу відзначили храмове свято!

30.07.2020

28 липня 2020 року повнота Православної Церкви святкує День Хрещення Русі та вшановує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Особливим цей день є для жителів маленького села Зоряне Ружинського церковного округу, адже сьогодні вони святкують своє храмове свято.

З ранку був звершений водосвятний молебень, після якого відбулась Божественна літургія, яку очолив благочинний району, протоієрей Богдан Бабич у співслужінні настоятеля храму протоієрея Володимира Бринзюка та духовенства округу. Після запричасного вірша до вірян звернувся настоятель Свято-Георгіївського храму с.Білилівка протоієрей Михаїл Маркевич.

На кінець, після Хресного ходу, прот. Богдан привітав всіх із храмовим днем, з Днем Хрещення Русі та особливо привітав настоятеля храму та голову сільського господарства з днем небесного покровителя.

Прес-служба Ружинського благочиння.