Відбулася загальна сповідь священства Новоград-Волинського Преображенського округу

15.04.2014

11 квітня в Свято-Покровському храмі селища Ярунь, де є настоятелем прот.Сергій Аракелов, по благословенню правлячого Владики Никодима відбулася загальна сповідь священства Новоград-Волинського Преображенського округу.

Після звершення літургії Передосвячених Дарів благочинний округу прот. Стефан Маркевич передав вітання Високопреосвященнішого архієпископа Никодима та поздоровив священиків та прихожан з прийнятими Таїнствами.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.