Відбулися чергові збори духовенства Бердичівського благочиння

09.06.2018

Восьмого червня 2018-го року відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний округу, ієромонах Варфоломій (Бойков).
Чергове зібрання священства розпочалося з молитви. Голова зборів повідомив про питання, які піднімав на останньому засіданні єпархіальної ради Високопреосвященніший Никодим, Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Благочинний Бердичівського округу, ієромонах Варфоломій (Бойков) акцентував увагу на необхідності читання Псалтиря під час Петрівського посту, а також – на звершенні загальної сповіді священства. На червневій зустрічі духовенства йшла розмова про оздоровлення у літньому православному таборі відпочинку дітей-сиріт і малюків, чиї батьки загинули в зоні АТО.

Зокрема, передбачається допомогти трьом вихованцям однієї з найкращих у благочинні Недільної школи «Іскринка» при храмі ікони Божої Матері «Цілителька».
Владика Никодим, наголосив голова зібрання, благословив звершення молебнів про дарування дощу у всіх храмах Житомирської єпархії.

Крім того отець благочинний інформував священиків про курси регентів в училищі при Зимненському жіночому монастирі, які гарантують безкоштовне навчання, проживання та харчування для абітурієнток.

Клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Роман Натальчук звітував про діяльність каси взаємодопомоги «Братська кружка» протягом останнього часу. Отець Роман подякував духовенству за допомогу у лікуванні священнослужителів та їх підтримку у складних життєвих обставинах. Учасники зборів вирішили сприяти рідним спочилого протоієрея Димитрія Крушеницького у такій добрій справі, як спорудження пам’ятника священику.

На зборах розглядалися і інші питання, серед яких – висвітлення на офіційних сайтах Житомирської єпархії та Бердичівського округу подій із життя парафій, діяльність різних відділів благочиння тощо.

Прес-служба Бердичівського благочиння.