Відбувся вечір колядок у Свято-Іаківлівському храмі міста Житомира.

09.01.2021

8 січня 2021 року, на другий день свята Різдва Христового, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Іаківлівський храм міста Житомира. Громада парафії організували святковий вечір колядок, на який зібрались дітки, дорослі, духовенство, прихожани та гості храму.

Віряни та усі, хто був у храмі насолоджувались святковими вінчуваннями та вітаннями. Колядували дітки воскресної школи, вони ж поставили цікавий вертеп. Долучились до торжества колядок також храмові хористи.

Настоятель храму протоієрей Іоан Шевченко подякував архіпастирю за візит, теплі слова вітань та перегляд різдвяних виступів. У завершення святого вечору митрополит Никодим привітав усіх із Різдвяними святами, побажав аби у кожну родину Господь увійшов Своєю благодаттю та милосердям.

Окрім цього Владика вручив грамоту та орден Різдва Христового почесному настоятелю парафії протоієрею Петру Костюку.