Воскресна школа Спасо-Преображенського кафедрального собору звершила паломницьку поїздку у м. Київ.

29.06.2013

27 червня 2013 року, з благословіння Високопресвященнішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, воскресна школа Спасо-Преображенського кафедрального собору звершила паломницьку поїздку у м. Київ.

Перед поїздкою духівник воскресної школи о. Миколай (Синюк) звершив молебен.

Воскресна школа в ході поїздки відвідала Свято-Покровський жіночий монастир, Свято-Пантеліімовський монастир у Феофанії, музей води, де дітям була проведена пізнавальна екскурсія з відтворенням елементів народження та життєвого циклу води. Наприкінці поїздки за запрошенням Слави Фролової воскресна школа відвідала виставку художників, яка проходила у виставкому центрі. Дітям був поставлений маленький ляльковий спектакль, в якому вони всі приймали участь. На виставці духівник о. Миколай висловив теплі слова вдячності Славі Фроловій та її помічникам за їхню гостинність та побажав успіхів у їхніх справах.

Анастасія Пинчук.