ОНОВЛЕНО! + ВІДЕО! Всеукраїнський хресний хід миру, любові та молитви за Україну дібрався до м. Коростишів! + ФОТОРЕПОРТАЖ!

20.07.2016

20 липня 2016 року, Всеукраїнський хресний хід миру, любові та молитви за Україну в рамках перебування у Житомирській єпархії, вирушив із міста Житомира в сторону Києва. Цього дня паломники мали за мету молитовно і з допомогою Божою здолоти відстань 30 кілометрів та зупинитись на ночівлю в місті Коростишів.

Від Житомирського спасо-Преображенського кафедрального собору прочани вирушили раненько, як тільки почало сходити сонце. Саме сонце було для усіх паломників добрим дороговказом певний час шляху.

Разом із хрестоносцями у хресному ході повністю взяли участь: керуючий Житомирською єпархією Високопреосвященніший архієпископ Никодим, духовенство Житомирської єпархії, настоятелька Зимненського Святогірського Свято-Успенського жіночого монастиря ігуменя Стефана (Бандура), настоятелька Житомирського Свято-Анастасіївського жіночого монастиря ігуменя Михаїла (Фурманець), сестри обителі та чимало православних житомирян.

Протягом шляху духовенство та віряни прочитали ранішні молитви, декілька акафістів, співали різні богослужбові піснеспіви та звершили кілька молебнів. Усі молились за мир та припинення війни і ворожнечі у нашій рідній Україні, молодь та дітки, старші та менші, усі просили у Пресвятої Діви Богородиці небесного покрову та посильної помочі.

Паломників по дорозі до Коростишева кілька раз накормили та дали змогу відпочити, щоб набратися сил. Прибувши у місто усі зупинились у величному Свято-Благовіщенському соборі. Тут прочани молились за вечірнім святковим богослужінням та трапезували. Усіх радо прийняли священики району на чолі із благочинним архімандритом Яковом (Шумов).

Владика Никодим подякував присутнім за спільну молитву про мир в Україні, побажав паломникам добре відпочити та на наступний день знову із молитвою долати кілометри молитовного подвигу віри.

Всеукраїнський хресний хід миру, любові та молитви за Україну дібрався м. Коростишів!