З молитвою за мир в Україні відбулись літургії на свято Входу Господнього до Єрусалиму у храмах Ружинщини!

13.04.2017

10 квітня 2017 року, на свято Входу Христа Спасителя в місто Єрусалим священики Ружинського благочиння Житомирської єпархії звершили святкові богослужіння із молебнем та особливою молитвою за мир та спокійне небо над Україною та її Боголюбивим народом.

Духовенство разом із прихожанами храмів сердечно і посилено просили в Бога миру для України, припинення ворожнечі, кровопролиття та військових дій на сході нашої держави.

Прес-служба Ружинського благочиння.