З ювілеєм Вас, благочинний!

24.04.2013

24 квітня, у середу шостої седмиці Великого посту, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис молитовно відзначив полудень віку - 50-річчя з дня народження.

Власне, сталося все, як мовиться, само собою, дещо навіть несподівано для батюшки. Вранці біля храму його вже чекали юні вихованці недільної школи з квітами та щирими побажаннями.

У притворі храму настоятеля вітав староста Валерій Шепнівський та декотрі прихожани.

До Свято-Миколаївського храму, аби привітати отця Петра, з’їхалось духовенство району, а з Житомира прибув його зять протоієрей Сергій Грицаюк. Після Літургії передосвячених Дарів духівник благочиння протоієрей Олексій Бусько прочитав молитву о здравії, а хор заспівав многая лєта.

Багато хто з присутніх у храмі намагався знайти найкращі слова для батюшки – так люди висловлювали свою прихильність до духовного пастиря. Всі бажали отцю Петру Божого благословіння, доброго здоров’я, довгих років життя та всіляких гараздів на многая лєта.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

З ювілеєм Вас, благочинний!