Загальна сповідь духовенства Бердичівського благочиння у дні Різдвяного посту!

06.12.2018

П’ятого грудня з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева було звершено загальну сповідь духовенства Бердичівського благочиння і соборну Божественну Літургію.

Тривають дні Різдвяного посту, час особливого настрою, коли віруючі люди прагнуть очистити серце, душу і тіло, щоб підготуватися до великого свята в ім’я Сина Божого. Різдвяний піст – період посиленої молитви і глибокої сповіді…

П’ятого грудня, у середу Седмиці 28-ї після П’ятидесятниці, у день віддання свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, священнослужителі Бердичівського округу зібралися у Свято-Миколаївському соборі. Після спільної молитви духівник благочиння – настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Старого Солотвина протоієрей Миколай Шпичка – звершив Таїнство Сповіді. Соборну Божественну Літургію очолив благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков).

У храмі – молитовна тиша, сяйво свічок у напівтемряві, гармонійний спів хору собору… Люди приступають до Святих Таїнств Покаяння і Причастя. Під час Різдвяного посту віруючі намагаються цінувати кожний його день, як милість Божу до них, грішних, як можливість виправитися і стати краще, очиститися від гріхів і йти до Бога, наближатися до Господа… Зміст Різдвяного посту – велике Таїнство Різдва Христа й втілення Бога і Слова, тобто, Таїнство нашого спасіння…

Після завершення Богослужіння були проведені збори духовенства. Благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков) ознайомив священство з питаннями, що розглядалися на останньому засіданні єпархіальної ради, і довів до відома присутніх настанови та благословення правлячого архієрея – Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського. Акцентував увагу на особливостях звершення постових Богослужінь, читанні Псалтиря та інших загальних питаннях церковного життя. Крім того, голова зібрання повідомив: з 8-го по 23-є грудня храми Бердичівського благочиння відвідає чудотворна ікона «Віднайдення загиблих». Графік перебування святині в місті і селах району буде розмішено на сайті Свято-Миколаївського собору http://soborberdichev.com.ua.

Наприкінці зборів отець благочинний побажав священству гідно звершувати подвиг Різдвяного посту.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Раздел: 
Новости Благочиний