Загальна сповідь та соборна молитва Баранівського благочиння! Зустріч мощей благовірних Князя Петра і Княгині Февронії.

16.12.2017

12 грудня 2017 року з благословення Високопреосвещеннійшого Никодима митрополита Житомирського і Новоград – Волинського в головному храмі міста Баранівка відбулася загальна сповідь духовенства округу. Соборну Божественну літургію очолив духівник Баранівського благочиння прот. Василій Северин.

Цього дня з нетерпінням і трепетом чекало духовенство Баранівського благочиння на чолі з благочинний та віруючими благочиння адже з благословення Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, дванадцятого грудня опівдні до Різдва – Богородичного храму м. Баранівки Баранівського благочиння прибули ікона та частинки мощей святих Петра і Февронії. У храмі звершили соборний молебень з акафістом перед святинею, його очолив благочинний Баранівського округу протоієрей Роман Клим.

Парафіяни і паломники несли квіти, уклінно молилися перед шанованою іконою та мощами святих Петра і Февронії.

Благочинний Баранівського округу протоієрей Роман Клим привітав усіх зі святковою подією: «Радістю наповнений храм, радістю повняться серця – у нас перебуває велика святиня.

Святі Петро і Февронія близькі нам, вони доносять молитви наші про рідних до Господа Бога і зводять небесне благословення на подружні пари. Блаженні Петро і Февронія прославлені на небесах, і благодать від святині стікається на всіх віруючих…»

Святі благовірні княже Петре і княгине Февроніє, моліть Бога за нас…

Прес-служба Баранівського благочиння.