Архієпископ Никодим привітав медиків із їх професійним святом та взяв участь у благодійній акції «Подих».+ Відео!

14.06.2013

Архієпископ Никодим привітав медиків із їх професійним святом та взяв участь у благодійній акції «Подих».16 червня 2013 року, в Україні відзначатиметься День медичного працівника. В місті Житомирі, 14 червня, з нагоди свята відбулися урочистості в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.

Привітати медиків з їхнім професійним святом зібралося чимало заслужених діячів, представників та керівників медичних установ та високопоставлених гостей, серед яких: архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, голова обласної держадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський та інші.

Архієпископ Никодим привітав медиків із їх професійним святом та взяв участь у благодійній акції «Подих».Вітаючи медиків зі святом, Владика Никодим відмітив їхню нелегку та самовіддану працю, побажав усім миру, достатку, злагоди, Божого благословіння та помочі у професійній діяльності.

За плідну співпрацю, директор департаменту управління охорони здоров'я Житомирської державної адміністрації, Торбас Олександр Михайлович був відзначений орденом святого Георгія Побідоносця. Також відзнакою Блаженнішого Митрополита Володимира, Житомирський архіпастир нагородив завідуючого отоларингологічним центром Житомирської обласної лікарні Малафійчука Олександра Миколайовича.

Архієпископ Никодим привітав медиків із їх професійним святом та взяв участь у благодійній акції «Подих». У навечірню пору цього ж дня Владика Никодим взяв участь у благодійній акції "Подих", яа відбулася на базі готельно-ресторанного комплексу "Стара Губернія". На урочисте свято були запрошені високошановані гості, народні депутати, заслужені діячі мистецтва та культури.

Архієпископ Никодим привітав медиків із їх професійним святом та взяв участь у благодійній акції «Подих». Зібрані кошти, під час торжественного вечора та зокрема аукціонної церемонії продажу різного роду картин та мистецьких виробів підуть на лікування онкохворих дітей. На початку благодійної акції для присутніх був представлений доволі цікавий концерт, в якому взяли участь та показали свої циркові та гімнастичні таланти дітки, звучали інтригуючі пісні та виступи.

Владика Никодим подякував присутнім за спільне єднання, тепло і любов, а також підтримку і добре небайдуже до чужого, а особливо дитячого горя серце. У кінці промови архіпастир сповістив приємну звістку про долучення до благодійного вечора Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира, котрий передав до загальної благодійної каси сертифікат на десять тисяч гривень.