03.04.2014

Архієпископ Никодим звершив читання канону Андрія Критського у головному єпархіальному соборі. 2 квітня 2014 року, за уставом Православної Церкви звершується вечірнє богослужіння із читанням Великого покаянного канону Андрія Критського, а також читається благочестиве життя пустельниці і подвижниці віри Христової, преподобної Марії Єгипетської.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира у співслужінні духовенства храму постову молитву очолив правлячий архієрей, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.