Архіпастир прийняв участь у святкувані "Браїлівської" ікони Божої Матері.

10.10.2012

Архіпастир прийняв участь у святкувані «Браїлівської» ікони Божої Матері.Архіпастир прийняв участь у святкувані «Браїлівської» ікони Божої Матері.

10 жовтня 2012 року, у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі, що на Вінничині відбулися урочистості з нагоди святкування на честь «Браїлівської» ікони Божої Матері.

Святкову Божественну Євхаристію розділили між собою чотири Архієреї начолі з митрополитом Вінницьким і Могилів-Подільським Симеоном. Його Високопресвященству співслужили архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Городницький Олександр та єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир. У святковому Богослужінні взяли участь майже триста священнослужителів Вінницької єпархії та запрошених. До обителі на свято традиційно прибули численні паломники.

По завершені Літургії Владики, разом з духовенством та вірянами вийшли на урочисту Хресну ходу навколо святої обителі.

Митрополит Симеон привітав Архіпастирів-собратів, духовенство, сестер на чолі з ігуменею Антонією (Стеценко) та присутніх вірян зі святом:

"Бажаю щоб усі ви своїми добрими справами, своїм побожним життям найкращі дарунки приносили Божій Матері, коли будем виконувати те, що заповідав робити Її божественний Син. Дякую ігумені і сестрам обителі, духовенству та Владикам за те, що в пориві свого серця та душі, які стали одним цілим, прославляли Господа і Його Пречисту Матір в образі "Браїлівська". Нехай благодатна сила та поміч Пресвятої Діви завжди перебувають з усіма вами."

Архіпастир прийняв участь у святкувані «Браїлівської» ікони Божої Матері.