Архіпастирський візит до Романова

29.08.2014

29 серпня 2014 року, на другий день свята Успіння Пречистої Діви Богородиці, урочисте богослужіння відбулось у свято-Успенському храмі селища Романів. Уже склалася добра і звична традиція, що у цей день прихожани та духовенство району чекають на святительський візит у своє селище правлячого архієрея, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

Задзвонили дзвони на дзвіниці, у воротах храму з'явився Владика. Йдучи встеленою живими квітами доріжкою архіпастир вітав усіх зі святом та надавав своє архієрейське благословіння. Біля церкви дітки вручили дорогому гостю квіти та коровай. Слідувала Божественна Євхаристія.

Під час богослужіння архієпископу Никодиму співслужили: благочинний Романівського району прот. Ярослав Коверчук, благочинний Чуднівського району прот. Андрій Змієвський, благочинний Баранівського району прот. Роман Клим, священство Романівського благочиння та гості. Завершилась молитва урочистою хресною ходою, після якої Владика привітав настоятеля, собор священства та богомольців із Престольним святом, побажав помочі Божої Матері та Її молитвеного заступництва, закликав усіх молитися за спокій та мир в україні.

Архіпастирський візит до Романова