Архієпископ Никодим очолив літургію у Свято-Георгієвському Городницькому монастирі!

07.02.2016

7 лютого 2016 року, Православна Церква молитовно тримає пам'ять новомучеників та сповідників нашої Церкви, котрі засвідчили свою любов до Бога пішовши під мученицький вінець. Також у цей день звершується святкування образу Божої Матері іменованої «Утамуй мої печалі».

З нагоди свята урочиста Божественна літургія відбулась у Городницькому Свято-Георгієвському ставропігійному чоловічому монастирі. Богослужіння у співслужінні архієреїв та собору священства очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Після богослужіння Владика Никодим привітав намісника монастиря архієпископа Олексанндра та усіх присутніх зі святом Божої Матері, образ Якої свято вшановується в обителі.