Архієпископ Никодим відвідав Чуднівське благочиння.

30.08.2014

30 серпня 2014 року, у суботу седмиці дванадцятої після святої П'ятидесятниці, архієпископ Житомирський і Новоград-Влинський Високопреосвященніший Никодим із святительським візитом відвідав Чуднівське благочиння та звершив святкову Божественну літургію у селі Тютюнники. Цього дня настоятель місцевого Свято-Різдво-Богородичного храму, протоієрей Зиновій Минькович молитвенно відзначає свій 50-річний ювілей від народження.

Це уже не перший візит Владики до селища, а тому прихожани знову урочисто та радісно стрічали свого архіпастиря. Дітки розповіли привітальні віршики, піднесли вбраний калиновими гілками коровай та квіти. Після торжественої зустрічі було розпочато богослужіння. Його Високопреосвященству співслужив благочинний Чуднівського округу прот. Андрій Змієвський та священство району.

З нагоди ювілею та багаторічних трудів понесених на славу Божу настоятеля храму архієпископ Никодим удостоїв великої церковної нагороди - права носіння митри. Після завершення Божественної Євхаристії було звершено святковий подячний молебень, після чого Владика привітав духовенство та вірян із святом, подякував за спільну молитву та закликав усіх невпинно молитися за мир та єдність українського народу, аби Всемилостивий Господь дарував спокійне небо та припинення кровопролиття.

Особливо щирі слова привітань прозвучали від Високопреосвященнішого Владики у адрес настоятеля, отця Зиновія, архіпастир побажав ще багато років вірно і сміливо сповідуючи Христа нести свій пастирський послух на ниві Божій. Отець Зиновій подякував духовенству, а особливо Владиці за візит та очолення богослужіння, попросив святительських молитв та благословіння.

Архієпископ Никодим відвідав Чуднівське благочиння.