Архієрей взяв участь у науково-практичній конференції.

31.03.2016

30 березня 2016 року, в Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова відбулась урочиста науково-практична конференція під назвою "Проблеми подолання соціально-психологічних наслідків гібридної війни у комбатантів і некомбатантів".

В роботі конференції взяли участь представники різних релігійних конфесій. Від Української Православної Церкви захід відвідали: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Також на конференції були присутні представники державної влади, військові та волонтери, представники медичних установ та різних громадських організацій, учасники бойових дій та інші.

Після завершення основної частини заходу Владика Никодим взяв участь у посадженні кущів калини.

Архієрей взяв участь у науково-практичній конференції.