Архієрейська молитва у Коростишеві.

27.10.2014

26 жовтня 2014 року, у неділю 20-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, із архіпастирським візитом відвідав місто Коростишів та звершив богослужіння у нижньому Свято-Володимирівському храмі головного Свято-Різдво-Богородичного собору. У цей день у храмі зібралося доволі багато духовенства та вірян, усі прийшли аби молитвенно підтримати та привітати із 40-річним ювілеєм благочинного Коростишівського району - архімандрита Якова (Шумова).

За урочистою Божественною Євхаристією Владиці Никодиму співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), благочинний Коростишівської округу архім. Яків (Шумов), благочинний Черняхівсько-Червоноармійського округу архім. Климент (Пінчук), благочинний Житомирського районного округу прот.Богдан Лядобрук та інші.

Під час малого входу, за усердні труди на благо Церкви Христової архієпископ Никодим нагородив отця Якова високою церковною нагородою - правом носіння другого хреста.

Після завершення літургії було відслужено подячний молебень, після чого архіпастир привітав усіх присутніх із святом, а особливі слова щирого вітання висловив винуватцю свята, архім. Якову (Шумову). У свою чергу отець Яков подякував Владиці за візит та удостоєння права носіння високої нагороди.

Архієрейська молитва у Коростишеві.