Баранівський

БАРАНІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

митр.прот.Роман Клим, благочинний Баранівського округу, настоятель Свято-Різдва-Богородиці храму м.Баранівка.

митр.прот.Валерій Лановий настоятель Свято-Михайлівського храму с.Стара Гута. митр.прот.Василій Северин настоятель Свято-Успенського храму с.Глубочок. митр.прот.Петро Козеренко настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с.Хижівка. прот.Володимир Федорчук настоятель Свято-Космодаміановського храму с.Дубрівка. прот.Іван Лизунник настоятель Свято-Введенського храму смт.Довбиш. ієр.Георгій Фесюк настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с.Суємці. ієр.Миколай Рожок настоятель Свято-Покровського храму с.Острожок. прот.Роман Шепета настоятель Свято-Троїцького храму с.Смолдирів. ієр.Сергій Ярошевський настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с.Кам'яний Брід. прот. Олександр Полюшкевич клірик Свято-Різдво-Богородичного храму с. Баранівка. дияк. Василій Клим клірик Свято-Різдво-Богородичного храму с. Баранівка.