Батьківський комітет м. Новограда-Волинського продовжує свою роботу у Новому році

08.02.2016

З листопада 2013 року у місті Новограді-Волинському діє філія Всеукраїнської громадської організації "Батьківський комітет України", яку по благословенню керуючого Житомирською і Новоград-Волинською єпархією Високопреосвященнішого архієпископа Никодима в місті та районі очолює протоієрей Сергій Матвійчук – настоятель Свято-Різдва Богородичного храму с. Пищів.

Кожну останню середу місяця в Центральній дитячій бібліотеці на свої засідання збираються батьки, які відчувають відповідальність за те, яке суспільство вони залишать своїм дітям у найближчому майбутньому і якими – духовно, морально та культурно розвинутими - виростуть їхні діти та онуки.

Перше в Новому році засідання комітету (27 січня) об’єднало присутніх спільністю думок щодо розуміння сучасної ситуації в освіті, культурі, духовному розвитку країни.

На засіданні був присутній гість – настоятель Покровського храму с. Ярунь - о. Сергій Аракелов, який зацікавив аудиторію своїм баченням сучасного виховання підростаючого покоління.

Обговорювалися цікаві питання, насамперед, щодо культури спілкування підростаючого покоління, його начитаності або ж – нечитаності. Українці перестали читати книги! Культура взагалі деградує і велику «допомогу» в цьому надає Інтернет, адже, діти не в змозі фільтрувати не тільки інформацію, що отримують, вони не відчувають зацікавленості батьків у своєму вихованні. Іде повна деградація не тільки молоді, але й школярів та малих дітей. А батьки в цей час стурбовані проблемами, як заробити на хліб, одяг, освіту. На сьогодні – це дуже болюче і серйозне питання, яке стоїть на першому плані в багатьох родинах.

О.Сергієм Матвійчуком наводилися негативні приклади освіти та виховання дітей в деяких країнах світу та обговорювалося багато інших питань, що задавали священикам присутні.Священик також запропонував щомісячно деяки матеріали відсилати на адресу освітніх закладів міста.

Батьківський комітет м. Новоград-Волинського та району запрошує до співпраці усіх, хто небайдужий до морального обличчя майбутнього покоління нашого міста та країни. Запрошуємо батьківські комітети шкіл, активних батьків, педагогів, громадські організації до спільної діяльності на благо наших дітей.

Чекаємо на Вас кожної останньої середи місяця о 17.00 в приміщенні центральної дитячої бібліотеки за адресою: м. Новоград - Волинський, вул. Соборності, 2, тел. 5-20-63.