Бердичівський

БЕРДИЧІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

митр.прот.Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору м.Бердичів.

митр.прот.Михаїл Гоюк настоятель Свято-Троїцького храму м.Бердичів митр.прот.Зиновій Ромах клірик Свято-Миколаївського собору м.Бердичів прот.Віктор Сватула клірик Свято-Миколаївського собору м.Бердичів митр.прот.Юрій Рибачок настоятель Свято-Димитрівського храму с.Гришківці митр.прот.Роман Бойков настоятель Свято-Успенської парафії м.Бердичів прот.Владислав Асафов настоятель Свято-Михайлівського храму с.Хажин прот.Миколай Шпичка настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с.Солотвин прот.Анатолій Бочковський настоятель Свято-Параскевинського храму с.Великі Низгурці прот.Андрій Корнющенко настоятель Свято-Георгієвського храму м.Бердичів Ієром.Мануїл (Бицик) настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с.Обухівка прот.Роман Натальчук настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Велика П'ятигірка прот.Ярослав Ігнатюк настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с.Озадівка прот.В'ячеслав Губенко настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с.Швайківка прот.Іван Попадич настоятель Свято-Покровського Храму с.Никонівка ієр.Віталій Замерлюк настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с.Красівка ієр.Євгеній Воробйов настоятель Свято-Успенського храму с.Райгородок ієр.Олександр Худяков настоятель Свято-Покровського храму с.Осикове  ієр. Євген Дзядух, настоятель Свято-Петропавлівського храму с.Рея.  ієр. Генадій Сагайдак, клірик Свято-Миколаївського собору м.Бердичів.  протодияк.Віталій Кльон клірик Свято-Миколаївського собору м.Бердичів.