Благословіння дітей у Любарі.

03.09.2017

Непомітно і дуже швидко промайнуло літо. Ось і вересень на порозі. 1 вересня - це свято, яке живе в пам'яті кожної людини. З цим святом пов'язані теплі спогади про дитинство, про перші кроки в країну знань, про мудрих наставників - учителів. Початок навчального року - важливий момент в житті і дитини, і її батьків. Тому, починаючи новий етап свого життя, і батьки і діти зібралися на урочисте Богослужіння, щоб попросити Божого Благословіння і опіки Пресвятої Богородиці на новий навчальний рік.

Вже стало доброю традицією щорічно благословляти дітей перед навчанням в Свято –Троїцькому Храмі селища Любар. Ось і в цьому році в храмі зібралося багато дітей, супроводжуваних батьками, щоб розпочати навчальний рік з Божим благословінням.

Божественною Літургією розпочалось Богослужіння. За традицією кожна дитина приступила до таїнства сповіді і причастя Тіла і Крові Спасителя. По завершенні Божественної літургії було проведено чин благословіння юних прихожан на початок нового навчального року.

Під час благословіння священнослужителем були прочитані молитви на славу Божу, щоб Господь дарував дітям дух мудрості й розуму, відкрив їх розум, зробив їх серця здатними вмістити добру науку і просвітив їх. Після закінчення благословення протоієрей Микола привітав дітей та їх батьків з початком навчального року та окропив всіх свяченою водою.

Прес-служба Любарського благочиння.

Благословіння дітей у Любарі.