Богослужіння Великого Четверга.

17.04.2014

17 квітня 2014 року, свята Церква Христова почитає четвертий день страсної седмиці - Великий Четвер, день коли згадуються події Тайної Вечері та встановлення Господом таїнства Євхаристії.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира в цей день було звершено уставну Вечірню, поєднану із Божественною літургією святителя Василія Великого. Очолив богослужіння правлячий архієрей, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Владиці співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), клірики собору, духовенства міста та чимало священства із різних благочинь. Під час малого входу, за усердні труди на благо Церкви Господньої, до свята Світлого Христового Воскресіння архієпископ Никодим окремих клірикив єпархії удостоїв високих церковних нагород.

Після богослужіння Владика, подібно образу Христа, що омивав ноги своїм учням, звершив уставний чин умивання ніг дванадцятьом священикам. Насамкінець архіпастир виголосив слово напутньої проповіді та привітав духовенство із нагородами.

Богослужіння Великого Четверга.