Богоявлення в Андрушівці!

19.01.2018

Ось і прийшов до нас день коли вся Україна святкує Хрещення Господнє та Богоявлення - третє і завершальне свято різдвяного циклу. Саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день з’явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.

В Андрушівці цей день святкують традиційно - 18 січня в храмі Різдва Пресвятої Богородиці була відслужена вечірню служба та відбулося освячення води по Великому чину. На річці заздалегідь була облаштована купіль для занурення, на річці вирізана велика ополонка, встановлений хрест з льоду.
Хоча церква знаходиться на підвищенні, але дякуючи настоятелю храму, отцю Миколаю, спуск до річки зручний – є сходи, поручні, кладка, дно купелі встелене піском. Також є палатки для переодягання.

19 січня зранку відбулася Божественна літургія та освячення води.

Після служби о. Миколай освятив воду в купелі та своїм прикладом закликав прихожан до занурення.

Це свято завжди дарує назвичайні емоції! Христос Хрещається! Усім нам миру та добра!

Прес-служба Андрушівського благочиння.