Чергові вересневі збори духовенства Бердичівського благочиння

17.09.2014

Дванадцятого вересня духовенство Бердичівського благочиння знову зустрілося на зборах священства, які очолив благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков. Друге вересневе зібрання було присвячене нагальним проблемам життя благочиння. Зустріч розпочалась з обговорення останньої події тижня: звершення молебню за мир та єдність в Україні в усіх храмах благочиння одночасно – 11-го вересня об 11. 30. Настоятелі парафій повідомили про особливості проведення Богослужіння цього дня. Також під час зустрічі священства йшлося про звершення поминання православних воїнів, «що за віру і Вітчизну життя на полі брані поклали».

Голова зборів акцентував увагу присутніх на проведенні Хресного ходу з іконою Матері Божої Бердичівської, Серпневою іконою Божої Матері, іконою Божої Матері «Цілителька», іконою священномученика Павла Житомирського (Гордовського), часткою Животворящого Хреста Господнього, кивотом мощей Святих Угодників Божих та іншими святинями храмів благочиння з Соборною молитвою всіх людей доброї волі міста і району за Мир, Незалежність, Єдність та Спокій нашої Вітчизни України. З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, Хресний хід буде звершений наступного тижня, з 15-го по 19-е вересня. Отець благочинний ознайомив священнослужителів із графіком проведення Хресного ходу, який пройде в усіх парафіях. Були додатково уточнені його час і маршрут, та обговорені інші супутні питання.

У п’ятницю, 19-го вересня, Хресний хід завершиться Подячним молебнем у Свято-Миколаївському соборі міста Бердичева.

Прес-служба Бердичівського благочиння

Чергові вересневі збори духовенства Бердичівського благочиння