Чергові збори Андрушівського благочиння.

11.04.2012

11 квітня 2012 року, відбулися чергові збори Андрушівського благочиння, які проходили в Свято-Покровському храмі с. Гальчин. Збори проводив благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів, який привітав духовенство з наступаючим святом Пасхи.

На зборах був присутній головний державний інспектор з нагляду у сфері пожежної та технічної безпеки Андрушівського району Лексін І.А., який розповів статистику за минулий рік зкоєних летальних випадків в наслідок пожежі, в ході розмови зачитав листівки: «Пам'ятка з пожежної безпеки» і «Звернення до прихожан», та наголосив слідкувати за вогнегасними приладами на парафіях. А також підкреслив дотримуватись техніки пожежної безпеки під час Богослужінь.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Чергові збори Андрушівського благочиння.Чергові збори Андрушівського благочиння.Чергові збори Андрушівського благочиння.