День пам’яті святителя Миколая в Свято-Преображенському храмі м. Новограда-Волинського.

20.12.2011

19 грудня, коли Православна Церква прославляє пам’ять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікийського, в Свято-Преображенський храм м. Новограда-Волинського завітали учні Недільної школи, щоб привітати зі святом настоятеля та прихожан храму.

Святитель Миколай є особливо шанований в Церкві тому, що все своє життя присвятив служінню Богу і людям, вдосконалюючись в справах любові і милосердя, угодник Божий прославився ще при земному житті. Після своєї кончини святитель не перестає бути заступником перед Богом за всіх, хто просить у нього молитовної допомоги.

Особливо чекають цього свята діти, адже вже стало традицією, що в цей день дітям дають подарунки.

Учні Недільної школи привітали всіх присутніх в храмі віршиками на честь святителя. Настоятель храму, протоієрей Стефан Маркевич подякував дітям за привітання та звернувся до маленьких прихожан з коротким словом повчання, щоб діти старалися брати приклад з життя угодника Божого Миколая, та добрими справами приносили радість Богу.

На завершення настоятель подарував дітям солодощі.

Прес-служба Новоград-Волинського округу