День Перемоги в м.Новограді-Волинському.

10.05.2012

День Перемоги в м.Новограді-Волинському

9 травня, в день святкування 67 річниці Великої Перемоги у Вітчизняній війні, протоієрей Стефан Маркевич, благочинний Новоград-Волинського округу, звершив звершив Божественну літургію і заупокійну літію в Спасо-Преображенському храмі м.Новограда-Волинського за загиблими в роки Великої Вітчизняної війни. Потім благочинний взяв участь в святковій ході від Скверу Слави до військово-меморіального кладовища,на якому відбувся мітинг.

З вітаннями до присутніх виступили представники міської та районної влади. Слово для привітання було надано протоієрею Стефану Маркевичу. Благочинний в своєму слові нагадав про великий вклад Православної Церкви в боротьбі проти німецьких окупантів. На завершення о.Стефан привітав присутніх з святом. Мітинг завершився покладанням квітів на могили загиблих воїнів.

Прес-служба Новоград-Волинського округу.

День Перемоги в м.Новограді-ВолинськомуДень Перемоги в м.Новограді-ВолинськомуДень Перемоги в м.Новограді-Волинському