День святителя Миколая в Новоград-Волинському окрузі

26.05.2017

У Свято- Миколаївських храмах с.Колодянка та с. Гульська соборним чином були відслужені літургії. В селі Колодянка святкову Євхаристію очолив благочинний Новоград-Волинського округу прот. Стефан Маркевич. Благочиний привітав прихожан храму з престольним святом та закликав ревно берегти батьківську віру згідно канонів Православної церкви. Приємно відзначити,що не дивлячись на захоплення новозбудованого храму рік тому прихильниками київського патріархату, настоятель храму ієрей Богдан Стременюк та паства змогли зробити капітальний ремонт в пристосованому приміщенні для молитви.

В с.Гульськ Божественну літургію очолив благочинний Баранівського району прот.Роман Клим. Проповідь на тему свята виголосив настоятель Свято-Покровського храму прот.Сергій Аракелов. Після хресного ходу настоятель місцевої церкви прот.Ігор Пешко подякував за спільну молитву та запросив усіх на святкову трапезу.

Прес-служба Новоград-Волинського благочиння.

День святителя Миколая в Новоград-Волинському окрузі