Дні святої Пасхи у Попільні!

10.04.2018

У святу Пасхальну ніч сотні православних вірян селища Попільня зібрались на урочисте богослужіння в Свято-Миколаївському місцевому храмі, аби у великій загальній радості зустріти найбільшу християнську подію та спільними молитвами прославити Воскреслого із мертвих Спасителя.

Перед початком свята було звершено передпасхальний хресний хід навколо храму. Святкову заутренню та пасхальну літургію звершив настоятель храму, благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис.

Присутні у храмі мали можливість із вірою прийняти ще одне пасхальне диво - Благодатний вогонь, який у селище доставили із святого граду Єрусалим.

Після богослужіння отець Петро привітав усіх із святом свят, а ще звершив навколо храму освячення пасок та святкових корзинок.

У цей же день благочинний відвідав лікарів і хворих у місцевій лікарні, привітав зі святом пасхи Господньої та передав крашанки. Ввечері у Свято-Миколаївському храмі була звершена пасхальна Вечірня, після завершення котрої протоієрей Петро похристосувався із присутніми на молитві.

На другий день Світлого Воскресіння Христового, після святої літургії благочинний зібрав діток у воскресній школі, похристосувався із ними та усіх привітам із святом.

Прес-служба Попільнянського благочиння.