Двадцяту партію допомоги відправили духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору Бердичева до Центрального гуманітарного штабу міста

02.06.2022

У середу першого червня, в день віддання Пасхи и предпразднства Вознесіння Господнього, від Свято-Миколаївського собору Бердичева було надіслано 20-у партію допомоги до Центрального гуманітарного штабу міста.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення в Україну духовенство і віруючі головного храму Бердичівського благочиння постійно допомагають військовим Збройних Сил України і вимушеним переселенцям, котрі покинули рідні оселі та переїхали до нашого міста на тимчасове проживання. Підтримують і тих, кому у час важких випробувань особливо необхідні співчуття, увага й турбота: самотніх, немічних та нужденних. Удвадцяте для їх потреб був доставлений гуманітарний вантаж із продуктами харчування, одягом і взуттям до Центрального пункту збору м. Бердичева.

Молімося за наших захисників, об’єднуємося у допомозі воїнам та мирним жителям, які постраждали від війни. Нехай Господь пошле мир на землю нашу.

Прес-служба Бердичівського благочиння.