Храм з 200-літньою історією.

10.11.2011

Історія храму Дмитрія Солунського у Чорнорудці Ружинського району нараховує вже майже два століття. Восьмого листопада, у день, коли Свята Церква вшановує пам’ять Дмитрія Солунського, віруючі зібрались на спільну молитву до місцевої святині.

У храмове свято богослужіння тут очолив настоятель храму протоієрей Ніколай Пилюта. Йому співслужили священники Володимир Бринзюк, Сергій Затилюк та Анатолій Колпак. Після служби відбувся хресний хід та були проголошені уставні многоліття.

Святий великомученик Дмитрій Солунський проповідував віру Христову з неймовірною силою і сам вів благочестиве життя, яке мужньо віддав за віру. Так і ми маємо вчитися любити свою віру, визнавати її добрими справами. Як написано в Євангелії від Матвія, «Кожний, отже, хто визнає Мене перед людьми, того і Я визнаю перед моїм Отцем Небесним. Хто ж мене зречеться перед людьми, того і Я зречуся перед Отцем моїм Небесним».

Прес-служба Ружинського округу