Христос рождається!

10.01.2018

З великою радістю та благоговійним поглядом на рожденного в вертепі Богонемовляти Христа розпочалось різдвяне священнодійство у Свято-Троїцькому храмі смт Любар. З світозарним покликом, як ті волхви, линув люд до Божого храму прославляючи рожденного Месію, сповнений великої радості в своїх душах.

Святе богослужіння протікало у всеобємлючій духовній підтримці віруючих людей переповнених Різдвяної радості, та продовжувалось в очікуванні величної та Священної Євхаристії. В цьому і полягає сущність безцінної жертви даної Богом людині в образі Богонемовляти Христа. Сповнений почуттів у своїх душах народ відзначає цю неповторну подію принесенням Господу свого милосердя, любові та покаяння, як дару, який приносить кожен до вертепу з яслами покладеному в них дитинчати Спасителя. З Любов’ю споглядають на це свято і ті діти, які прийшли в Божий Храм зі своїми батьками в очікуванні Різдвяного привітання.

Після закінчення літургії та Різдвяних послань від наших Архіпастирів, колектив діток привітав прихожан та настоятеля святковими колядками оспівуючи хвалу Богонемовляті Христу. В свою чергу і протоієрей Микола привітав наймолодших чад Божого Храму подарунковими солодощами.

З радістю та словами колядок на своїх устах люд линув до своїх домівок несучи з собою різдвяне привітання своїм рідним та близьким, своїм сім’ям.

Христос Рождається! Славимо Його!

Прес-служба Любарського благочиння.