Єпископ Никодим звершив дві хіротонії.

30.01.2012
Єпископ Никодим звершив дві хіротонії.

29 січня 2012 року, у неділю 33-ю після П'ятидесятниці, в день поклоніння чесним веригам святого і всехвального апостола Петра, Преосвященнійший Никодим, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира, за якої відбулося дві хіротонії - священицька і дияконська.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Андрушівського районного округу протоієрей Миколай Гаврилів і духовенство храму. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії.

Під час богослужіння єпископ Никодим хіротонізував на пресвітера вихованця 3-го курсу Київської духовної семінарії диякона Святослава Гавриліва і в диякони поставив випускника КДС Алексія Витєгова.

Після читання Євангелія клірик головного храму єпархії протоієрей Сергій Грицаюк виголосив проповідь, присвячену духовному значенню згадуваних сьогодні подій священної історії.

У недільний ранок, незважаючи на сильний мороз, багато віруючих, зокрема і дітей, приступило до Чаші Життя. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії.

Вітаючи з хіротонією новоспечених ієрея й диякона, єпископ Никодим вручив їм богослужбові просфори, побажав міцності сил духовних і тілесних і постійного самовдосконалення на шляху служіння.

Після закінчення Літургії Преосвященнійший владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом, на завершення якого Житомирський архієрей закликав Боже благословення на всіх учасників молитовного зібрання.

Олексій та Наталія Витєгови

Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії. Єпископ Никодим звершив дві хіротонії.