Колядники села Зарічани привітали з Різдвом Христовим хворих у лікарні.

12.01.2012
Колядники  села Зарічани привітали з Різдвом Христовим хворих у лікарні.

11 січня 2012 року в дитяче відділення обласної психіатричної лікарні №1 завітали колядники з села Зарічани, щоб маленьких діточок, які знаходяться на лікуванні, привітати з великим святом Різдва Христового!

Діти і медичні працівники дитячого відділення слухали Різдвяні колядки у виконанні дітей Свято-Миколаївського храму:"Три царі","Бог народився","Нова радість стала". Колядники  села Зарічани привітали з Різдвом Христовим хворих у лікарні.

Колядники разом із настоятелем о. Володимиром наповнили знедолені серця хворих діточок радістю та й теплом свята Різдва Христового! Маленькі пацієнти приєдналися до піснеспіву колядок. Отець Володимир після колядок розповів дітям про свято, його значення та святкування в Україні, побажав дітям одужання, Божої благодаті від Народженого Богонемовляти на многії літа. Діти від священника отримали іконки та солодощі.Колядники  села Зарічани привітали з Різдвом Христовим хворих у лікарні.

Колядники зі священиком в цей день відвідали інші відділення лікарні, де поділилися радістю Народження Спасителя!!!

Христос Рождаеться! Славімо Його!

Прес-служба Житомирського районного округу